Showresultaten Chaka

 

 

 

 

 

2004

Puppy Klas

Lommel   :1ste Veel Belovend

Leuven (Jonge Hondendag) : 1ste Veel Belovend

Genk : 1ste Veel Belovend

La Louvière : 1ste Veel Belovend

Luik : 1ste Veel belovend

Leuven : 1ste Veel belovend – Beste Puppy

Meldert (Clubmatch) : 1ste Veel Belovend – Beste Puppy

Mechelen : 2de Veel Belovend

 

Jeugdklas

Luxemburg : 2de Uitmuntend

Poedelspeciale : 1ste Uitmuntend – Beste Jeugdhond

Charleroi : 1ste Uitmuntend

Kortrijk : 2de Uitmuntend

Brussel : 1ste Uitmuntend – Beste Jeugd – Belgian Junior Winner                                                       

 

 

2005  

Jeugdklas  

Moeskroen : 1ste Uitmuntend – Beste Jeugd

Lommel : 1ste Uitmuntend – Beste Jeugdhond – Beste Van Het Ras

 

Tussenklas  

Luxemburg : 1ste Uitmuntend – CAC

Maubeuge : 1ste Uitmuntend – CAC – Beste Van Het Ras

Schifflange : 1ste Uitmuntend – CAC – Luxemburgs Kampioen

 

Open Klas  

Wieze : 1ste Uitmuntend – CAC

Goes : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

Antwerpen : 2de Uitmuntend

Amiens : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

Dortmund : 1ste Uitmuntend

Namen : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

Berghem : 3de Uitmuntend

Genk : 4de Uitmuntend

Douai : 3de Uitmuntend

Luik : 2de Uitmuntend

Meldert (Clubmatch) : 1ste Uitmuntend

Mechelen : Uitmuntend

Pontoise : 2de Uitmuntend – RCAC – RCACIB

Compiègne : 2de Uitmuntend

Charleroi : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

National d’Elévage : 3de Uitmuntend

Nantes : 2de Uitmuntend

Kortrijk : 3de Uitmuntend

Melle (Clubmatch) : 1ste Uitmuntend

Vincennes : 1ste Uitmuntend – CAC

Championat de France : 1ste Uitmuntend – CAC – Frans Kampioen

  

 

2006

Kampioensklas

Rouen : 1ste Uitmuntend – CACIB – Internationaal Kampioen

Moeskroen : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

Eindhoven : 1ste Uitmuntend

Goes : 1ste uitmuntend – CAC – CACIB

Antwerpen : 2de Uitmuntend – RCAC – RCACIB

Wieze : 3de Uitmuntend

Brussel : 2de Uitmuntend

Luik : 3de Zeer Goed

Leuven : 2de Uitmuntend

Meldert (Clubmatch) : 2de Uitmuntend

Mechelen : 2de Uitmuntend

Maastricht : 2de Uitmuntend

Poedelspeciale : 1ste Uitmuntend – CAC – Belgisch Kampioen

Charleroi : 1ste Uitmuntend – RCAC – RCACIB

Melle (Clubmatch) : 1ste Uitmuntend – Beste Van Het Ras

Rouen : 1ste Uitmuntend – CACIB – Beste Van Het Ras

  

 

2007

Kampioensklas

Moeskroen : 3de Uitmuntend

Maubeuge : 1ste Uitmuntend – Beste Van Het Ras

Goes : 1ste Uitmuntend – CAC – CACIB

Luik : 2de Uitmuntend